Καλάθι

Δυσανεξίες

Εάν ο σκύλος σας παρουσιάζει συμπτώματα όπως φαγούρα, διάρροια ή πιτυρίδα, μπορεί να σημαίνει ότι υποφέρει από κάποια τροφική αλλεργία ή δυσανεξία. Η μετάβαση σε μια τροφή με μια μόνο πηγή πρωτεϊνών και συστατικά με χαμηλό αλλεργιογόνο δυναμικό, μπορεί να ανακουφίσει τα συμπτώματα. Παρακαλούμε ζητήστε τη συμβουλή του κτηνιάτρου σας!

1 - 48 από 129 αποτελέσματα
1 - 48 από 129 αποτελέσματα
1 - 48 από 129 αποτελέσματα
product items have been changed
4 επιλογές
126,99 €
12,70 € / kg
120,64 €
Αξιολόγηση: 4.4/5(573)
zooplus Relax
Η zooplus προτείνει
2 επιλογές
-1.52%
Μεμονωμένη Τιμή
97,98 €
96,49 €
10,87 € / kg
91,67 €
Αξιολόγηση: 2.4/5(68)
zooplus Relax

Πλεονεκτήματα

Ενεργοποίησε την zooplus Relax & λάβε 5% σε κάθε αγορά!
Μας εμπιστεύονται πάνω από 10 εκατομμύρια πελάτες
Πάνω από 11.000 προϊόντα για να διαλέξεις
Η zooplus προτείνει
2 επιλογές
48,99 €
11,03 € / kg
46,54 €
Αξιολόγηση: 2.4/5(68)
zooplus Relax
Η zooplus προτείνει
3 επιλογές
-4.13%
Μεμονωμένη Τιμή
26,38 €
25,29 €
4,22 € / kg
Αξιολόγηση: 4.2/5(354)
4 επιλογές
-0.78%
Μεμονωμένη Τιμή
253,98 €
251,99 €
12,60 € / kg
239,39 €
Αξιολόγηση: 4.4/5(573)
zooplus Relax
4 επιλογές
52,49 €
17,50 € / kg
49,87 €
Αξιολόγηση: 4.4/5(573)
zooplus Relax
Η zooplus προτείνει
3 επιλογές
65,99 €
4,40 € / kg
Αξιολόγηση: 4.2/5(354)
6 επιλογές
83,49 €
7,59 € / kg
79,32 €
Αξιολόγηση: 4.2/5(235)
zooplus Relax
Η zooplus προτείνει
2 επιλογές
64,49 €
18,43 € / kg
61,27 €
Αξιολόγηση: 3.9/5(16)
zooplus Relax
4 επιλογές
115,99 €
19,33 € / kg
110,19 €
Αξιολόγηση: 4.4/5(573)
zooplus Relax
4 επιλογές
109,99 €
18,33 € / kg
104,49 €
Αξιολόγηση: 4.8/5(92)
zooplus Relax
4 επιλογές
-2.59%
Μεμονωμένη Τιμή
53,37 €
51,99 €
17,33 € / kg
49,39 €
Αξιολόγηση: 4.8/5(92)
zooplus Relax
4 επιλογές
69,99 €
10,00 € / kg
66,49 €
Αξιολόγηση: 4.6/5(866)
zooplus Relax
4 επιλογές
17,79 €
17,79 € / kg
16,90 €
Αξιολόγηση: 4.8/5(92)
zooplus Relax
Η zooplus προτείνει
3 επιλογές
13,19 €
4,40 € / kg
Αξιολόγηση: 4.2/5(354)
Η zooplus προτείνει
2 επιλογές
-1.54%
Μεμονωμένη Τιμή
128,98 €
126,99 €
18,14 € / kg
120,64 €
Αξιολόγηση: 3.9/5(16)
zooplus Relax
6 επιλογές
-1.96%
Μεμονωμένη Τιμή
75,98 €
74,49 €
12,42 € / kg
70,77 €
Αξιολόγηση: 4.2/5(235)
zooplus Relax
4 επιλογές
126,99 €
9,07 € / kg
120,64 €
Αξιολόγηση: 4.6/5(866)
zooplus Relax
4 επιλογές
-0.9%
Μεμονωμένη Τιμή
219,98 €
217,99 €
18,17 € / kg
207,09 €
Αξιολόγηση: 4.8/5(92)
zooplus Relax
6 επιλογές
-1.19%
Μεμονωμένη Τιμή
166,98 €
164,99 €
7,50 € / kg
156,74 €
Αξιολόγηση: 4.2/5(235)
zooplus Relax
6 επιλογές
68,99 €
9,86 € / kg
65,54 €
Αξιολόγηση: 4.2/5(235)
zooplus Relax
6 επιλογές
6 επιλογές
37,99 €
12,66 € / kg
36,09 €
Αξιολόγηση: 4.2/5(235)
zooplus Relax
4 επιλογές
-0.78%
Μεμονωμένη Τιμή
253,98 €
251,99 €
9,00 € / kg
239,39 €
Αξιολόγηση: 4.6/5(866)
zooplus Relax
4 επιλογές
25,99 €
13,00 € / kg
24,69 €
Αξιολόγηση: 4.6/5(866)
zooplus Relax
4 επιλογές
56,49 €
5,65 € / kg
53,67 €
Αξιολόγηση: 4.7/5(20)
zooplus Relax
4 επιλογές
-0.88%
Μεμονωμένη Τιμή
112,98 €
111,99 €
5,60 € / kg
106,39 €
Αξιολόγηση: 4.7/5(20)
zooplus Relax
3 επιλογές
48,49 €
4,85 € / kg
46,07 €
Αξιολόγηση: 4.6/5(15)
zooplus Relax
4 επιλογές
96,99 €
16,17 € / kg
92,14 €
Αξιολόγηση: 4.2/5(25)
zooplus Relax
3 επιλογές
-1.54%
Μεμονωμένη Τιμή
96,98 €
95,49 €
4,77 € / kg
90,72 €
Αξιολόγηση: 4.6/5(15)
zooplus Relax
4 επιλογές
16,29 €
16,29 € / kg
15,48 €
Αξιολόγηση: 4.2/5(25)
zooplus Relax
4 επιλογές
61,99 €
6,20 € / kg
58,89 €
Αξιολόγηση: 4.5/5(29)
zooplus Relax
Η zooplus προτείνει
3 επιλογές
93,99 €
11,75 € / kg
89,29 €
Αξιολόγηση: 4.5/5(408)
zooplus Relax
4 επιλογές
20,49 €
6,83 € / kg
19,47 €
Αξιολόγηση: 4.7/5(20)
zooplus Relax
4 επιλογές
6,99 €
7,77 € / kg
6,64 €
Αξιολόγηση: 4.7/5(20)
zooplus Relax
Η zooplus προτείνει
Hill's HypoAllergenic Λιχουδιές - 3 x 200 g
3 επιλογές
-2.36%
Μεμονωμένη Τιμή
24,57 €
23,99 €
39,98 € / kg
22,79 €
Αξιολόγηση: 4.7/5(18)
zooplus Relax
Η zooplus προτείνει
Hill's HypoAllergenic Λιχουδιές - 200 g
3 επιλογές
8,19 €
40,95 € / kg
7,78 €
Αξιολόγηση: 4.7/5(18)
zooplus Relax
4 επιλογές
-2.82%
Μεμονωμένη Τιμή
48,87 €
47,49 €
15,83 € / kg
45,12 €
Αξιολόγηση: 4.2/5(25)
zooplus Relax
4 επιλογές
-1.03%
Μεμονωμένη Τιμή
193,98 €
191,99 €
16,00 € / kg
182,39 €
Αξιολόγηση: 4.2/5(25)
zooplus Relax
2 επιλογές
52,49 €
17,50 € / kg
49,87 €
Αξιολόγηση: 5/5(1)
zooplus Relax
Η zooplus προτείνει
Hill's HypoAllergenic Λιχουδιές - 6 x 200 g
3 επιλογές
-4.38%
Μεμονωμένη Τιμή
49,14 €
46,99 €
39,16 € / kg
44,64 €
Αξιολόγηση: 4.7/5(18)
zooplus Relax
4 επιλογές
-1.61%
Μεμονωμένη Τιμή
123,98 €
121,99 €
6,10 € / kg
115,89 €
Αξιολόγηση: 4.5/5(29)
zooplus Relax
Η zooplus προτείνει
3 επιλογές
-1.06%
Μεμονωμένη Τιμή
187,98 €
185,99 €
11,62 € / kg
176,69 €
Αξιολόγηση: 4.5/5(408)
zooplus Relax
4 επιλογές
21,49 €
7,16 € / kg
20,42 €
Αξιολόγηση: 4.5/5(29)
zooplus Relax
Η zooplus προτείνει
3 επιλογές
41,99 €
14,00 € / kg
39,89 €
Αξιολόγηση: 4.5/5(408)
zooplus Relax
2 επιλογές
-1.9%
Μεμονωμένη Τιμή
104,98 €
102,99 €
17,17 € / kg
97,84 €
Αξιολόγηση: 5/5(1)
zooplus Relax