Καλάθι

Purina Pro Plan Veterinary Diets

Η PURINA PRO PLAN Veterinary Diets είναι μια ειδική διαιτητική τροφή, που μπορεί να χρησιμοποιηθεί για διάφορα προβλήματα υγείας της γάτας σας. Οι τροφές Purina Veterinary Diets πρέπει να χορηγούνται κατόπιν συνεννόησης με τον κτηνίατρό σας. Επιπλέον πρέπει να πηγαίνετε τη γάτα σας στον κτηνίατρο για τακτικές εξετάσεις. Σε περίπτωση που επιδεινωθεί η κατάσταση της υγείας του κατοικίδιού σας κατά τη χορήγηση της τροφής, πρέπει να συμβουλευτείτε άμεσα τον κτηνίατρό σας. Τοποθετώντας την επιλεγμένη διαιτητική τροφή στο καλάθι αγορών βεβαιώνετε ότι διαβάσατε και κατανοήσατε τις παραπάνω υποδείξεις.
 

 

1 - 47 από 47 αποτελέσματα
1 - 47 από 47 αποτελέσματα
1 - 47 από 47 αποτελέσματα
product items have been changed
2 επιλογές
-5.95%
Μεμονωμένη Τιμή
23,38 €
21,99 €
12,94 € / kg
20,89 €
Αξιολόγηση: 4.3/5(9)
zooplus Relax
5% Έκπτωση
20 x 85 g PURINA PRO PLAN Feline Hydra Care με 5% Έκπτωση! - με Γεύση Κοτόπουλου (20 x 75 g)
2 επιλογές
-5.24%
Μεμονωμένη Τιμή
17,19 €
16,29 €
10,86 € / kg
Αξιολόγηση: 4.4/5(184)

Πλεονεκτήματα

Ενεργοποίησε την zooplus Relax & λάβε 5% σε κάθε αγορά!
Μας εμπιστεύονται πάνω από 10 εκατομμύρια πελάτες
Πάνω από 11.000 προϊόντα για να διαλέξεις
5% Έκπτωση
2 επιλογές
-5.24%
Μεμονωμένη Τιμή
17,19 €
16,29 €
10,86 € / kg
Αξιολόγηση: 4.4/5(184)
2 επιλογές
2 επιλογές
-6.21%
Μεμονωμένη Τιμή
23,98 €
22,49 €
13,23 € / kg
21,37 €
Αξιολόγηση: 3/5(5)
zooplus Relax
2 επιλογές
-6.21%
Μεμονωμένη Τιμή
22,38 €
20,99 €
12,35 € / kg
19,94 €
Αξιολόγηση: 3.7/5(9)
zooplus Relax
2 επιλογές
2 επιλογές
-6.48%
Μεμονωμένη Τιμή
22,98 €
21,49 €
12,64 € / kg
20,42 €
Αξιολόγηση: 3.6/5(9)
zooplus Relax
2 επιλογές
-6.74%
Μεμονωμένη Τιμή
23,58 €
21,99 €
12,94 € / kg
20,89 €
Αξιολόγηση: 3.2/5(12)
zooplus Relax
2 επιλογές
2 επιλογές
-6.21%
Μεμονωμένη Τιμή
23,98 €
22,49 €
13,23 € / kg
21,37 €
Αξιολόγηση: 4.3/5(4)
zooplus Relax
2 επιλογές
-5.96%
Μεμονωμένη Τιμή
24,98 €
23,49 €
13,82 € / kg
22,32 €
Αξιολόγηση: 2.3/5(3)
zooplus Relax
2 επιλογές
2 επιλογές
2 επιλογές
2 επιλογές
2 επιλογές
-5.7%
Μεμονωμένη Τιμή
24,38 €
22,99 €
13,52 € / kg
21,84 €
Αξιολόγηση: 3/5(5)
zooplus Relax
2 επιλογές
2 επιλογές
-5.96%
Μεμονωμένη Τιμή
24,98 €
23,49 €
13,82 € / kg
22,32 €
Αξιολόγηση: 3.8/5(12)
zooplus Relax
2 επιλογές
-5.96%
Μεμονωμένη Τιμή
24,98 €
23,49 €
13,82 € / kg
22,32 €
Αξιολόγηση: 4.8/5(8)
zooplus Relax
2 επιλογές
2 επιλογές
5% Έκπτωση
11 επιλογές
-5.34%
Μεμονωμένη Τιμή
22,49 €
21,29 €
12,52 € / kg
Αξιολόγηση: 3.7/5(78)
5% Έκπτωση
11 επιλογές
-5.34%
Μεμονωμένη Τιμή
22,49 €
21,29 €
12,52 € / kg
Αξιολόγηση: 3.7/5(78)
5% Έκπτωση
11 επιλογές
-5.24%
Μεμονωμένη Τιμή
20,99 €
19,89 €
11,70 € / kg
Αξιολόγηση: 3.7/5(78)
5% Έκπτωση
11 επιλογές
-5.22%
Μεμονωμένη Τιμή
22,99 €
21,79 €
12,82 € / kg
Αξιολόγηση: 3.7/5(78)
5% Έκπτωση
11 επιλογές
-5.12%
Μεμονωμένη Τιμή
21,49 €
20,39 €
11,99 € / kg
Αξιολόγηση: 3.7/5(78)
5% Έκπτωση
11 επιλογές
-5.11%
Μεμονωμένη Τιμή
23,49 €
22,29 €
13,11 € / kg
Αξιολόγηση: 3.7/5(78)
5% Έκπτωση
11 επιλογές
-5.11%
Μεμονωμένη Τιμή
23,49 €
22,29 €
13,11 € / kg
Αξιολόγηση: 3.7/5(78)
5% Έκπτωση
11 επιλογές
-5.11%
Μεμονωμένη Τιμή
23,49 €
22,29 €
13,11 € / kg
Αξιολόγηση: 3.7/5(78)
5% Έκπτωση
11 επιλογές
-5.11%
Μεμονωμένη Τιμή
23,49 €
22,29 €
13,11 € / kg
Αξιολόγηση: 3.7/5(78)
5% Έκπτωση
11 επιλογές
-5%
Μεμονωμένη Τιμή
21,99 €
20,89 €
12,29 € / kg
Αξιολόγηση: 3.7/5(78)
5% Έκπτωση
20 x 85 g PURINA PRO PLAN Veterinary Diets Feline με 5% Έκπτωση! - UR ST/OX - Urinary Κοτόπουλο - 20 x 85 g
11 επιλογές
-5%
Μεμονωμένη Τιμή
21,99 €
20,89 €
12,29 € / kg
Αξιολόγηση: 3.7/5(78)
2 επιλογές
-5.96%
Μεμονωμένη Τιμή
24,98 €
23,49 €
13,82 € / kg
22,32 €
Αξιολόγηση: 4.3/5(3)
zooplus Relax
2 επιλογές
-1.58%
Μεμονωμένη Τιμή
125,98 €
123,99 €
13,25 € / kg
117,79 €
Αξιολόγηση: 4.6/5(5)
zooplus Relax
2 επιλογές
2 επιλογές
2 επιλογές
2 επιλογές
2 επιλογές
2 επιλογές
5% Έκπτωση
4 επιλογές
-5.35%
Μεμονωμένη Τιμή
139,98 €
132,49 €
14,15 € / kg
Αξιολόγηση: 4.7/5(11)
5% Έκπτωση
4 επιλογές
-5.2%
Μεμονωμένη Τιμή
143,98 €
136,49 €
14,58 € / kg
Αξιολόγηση: 4.7/5(11)
5% Έκπτωση
2 x PURINA PRO PLAN Veterinary Diets με Έκπτωση 5%! - CN Convalescence Μους
4 επιλογές
-5.17%
Μεμονωμένη Τιμή
144,98 €
137,49 €
14,69 € / kg
Αξιολόγηση: 4.7/5(11)
5% Έκπτωση
4 επιλογές
-5.15%
Μεμονωμένη Τιμή
125,98 €
119,49 €
12,77 € / kg
Αξιολόγηση: 4.7/5(11)
2 επιλογές
-1.37%
Μεμονωμένη Τιμή
144,98 €
142,99 €
15,28 € / kg
135,84 €
Αξιολόγηση: 5/5(1)
zooplus Relax
2 επιλογές
72,49 €
15,49 € / kg
68,87 €
Αξιολόγηση: 5/5(1)
zooplus Relax